Upravit stránku

Mladá rodina se celých 5 let tísnila ve starém domě bez pořádného topení a vody v kuchyni. Opravy šly pomalu, protože na ně nezbýval čas ani peníze. Designéry Zuzanu Schubertovou a Viktora Čikoše z Epes Rádes tentokrát čekalo opravdu hodně práce. Všechny místnosti vyžadovaly velké stavební úpravy, a aby se proměna vůbec mohla uskutečnit, museli designéři změnit kompletní dispozici domu. Nakonec se ale Jirkovi, Míše a malému Jiříkovi splnil sen a díky pořadu Postav si sen!, designerům, všem sponzorům a přátelům mají konečně bydlení, o kterém snili a za které se nemusí stydět. Jiříček dostal svůj vysněný pokoj, Míša zase funkční a krásnou kuchyň. Pomyslnou třešničkou na dortu je ložnice a prostorný obývací pokoj. Veškeré prostory designéři navrhli ve světlých přírodních barvách za použití surových přírodních materiálů – dřevo, kov, naše lícové pásky z cihel, trámy, spolu s modernějšími materiály. Vznikl tak prostorný, moderní, ale útulný interiér, ve kterém se rodina bude cítit příjemně.

Původní stav obytné místnosti.

interier.jpg
interier2.jpg

Obývací pokoj na konci proměny. Převažují přírodní materiály jako dřevo, cihly a kov v kombinaci s přírodními barvami. 

obyvak.jpg
obyvak2.jpg
obyvak3.jpg

Použitý cihlový obklad: Cihlové pásky NFP.30 Moorbrand sandgelb bunt

zed1.jpg

Lícové ražené pásky NFP.30 Moorbrand sandgelb bunt

Nyní v akci JARNÍ SLEVY se slevou 30% na cihly, pásky i rohy. 

sleva.jpg
  • interier8.jpg
  • interier7.jpg

Co říkáte na celou proměnu? Díky celému týmu, sponzorům a samotnému Jirkovi se povedlo to, o čem se rodině na samém začátku snad ani nesnilo. My máme z proměny velkou radost a děkujeme pořadatelům, že jsme mohli být součástí. Rádi jsme pomohli s výběrem cihlových pásků a zařídili jejich profesionální montáž. 

Chtěli byste také oživit Váš obývací pokoj cihlovou stěnou? Další inspiraci najdete v našem článku o realizaci interiérů ZDE. 
Pokud máte zájem o cenovou nabídku, konzultaci, zaměření nebo jiné dotazy, neváhejte kontaktovat naše kolegy z obchodního týmu.