Upravit stránku

Lícové pásky z naší společnosti Klinker Centrum zkrášlily neuvěřitelnou proměnu zahradní chatky, ve které bydlí tříčlenná rodina.

Právě dnes jsme mohli shlédnout velmi emotivní příběh rodiny, ve které žije malá Markétka. Té osud příliš nepřál. Její maminka se jí po porodu zřekla, a tak se o ni stará babička se svým přítelem. Jejich bydlení však nebylo vyhovující, protože celá rodinka bydlí v zahradní chatce. I přesto, že bydlení je útulné, tak rodina nemá dostatek peněz, aby si své živobytí mohla zvelebit. 

Proto Markétka natočila celý příběh a designeři si je vybrali pro svou proměnu. Původně se změna měla týkat pouze kuchyně, ale když tým viděl celkové bydlení, tak se rozhodli, že během 5 dnů vylepší celý interiér. 

Jedinečná proměna byla o to krásnější, protože designeři zvolili do malého a útulného pokoje prvek lícových cihel na hlavní stěnu za televizor. Jsme moc rádi, že naše firma mohla být součástí této krásné změny a splnění snu! 

Více fotografií a celý příběh můžete shlédnout na PRIMA LIVING

Inspiroval Vás příběh a rádi byste si zkrášlili svůj obývací pokoj nebo jinou část domu? Prohlédněte si celý sortiment LÍCOVÉ CIHLY | LÍCOVÉ PÁSKY 

  • interier.jpg
  • interier3.jpg
  • interier2.jpg
  • interier4.jpg

Zdroj fotografií: FTV Prima