Reference: Fasáda rodinného domu z lícových cihel Pastorale

- 31.3.2021 0:00

PROJEKT

Unikátní fasáda z lícových pásků Klinker vás zaujme hned na první pohled. Rodinný dům s bazénem je dokonalý v každém detailu.

Fasáda z lícovek Pastorale

PRODUKTY

Majitelé zvolili pro celou plochu fasády lícové pásky a rohy Pastorale rustikálního vzhledu, které ladí s ostatními prvky domu.

Prohlédněte si dům s cihlovou fasádou

Fasáda z lícovek Pastorale Fasáda z lícovek Pastorale Fasáda z lícovek Pastorale

Luxusní rodinný dům s bazénem z ulice jen tak nezahlédnete. Za cihlovou bránou se ukrývá dlouhá příjezdová cesta, která vás dovede do rozkvetlé zahrady, v níž se ukrývá přízemní dům s obydleným podkrovím. A co vás jistě zaujme na první pohled, to je jeho nevšední fasáda.

Dům s fasádou z cihel byl majitelčin sen

Ani při bližším prozkoumání byste nepoznali, že si celý dům spárovala majitelka domu sama. Spára je zde klasická šedá. Fasáda z lícových cihel Pastorale je prostě dokonalá v každém detailu, i jako celek - červenohnědý cihlový obklad ladí k hnědým oknům a hnědému podbití, na parapetech najdeme pálené parapetní desky a i komín je taktéž cihlový.

A co o fasádě říká sama majitelka? „Mít vlastní dům se zahradou byl vždy náš sen. Když jsme konečně sehnali stavební parcelu, tak jsme začali vybírat ten správný dům. Prohlédli jsme opravdu hodně katalogů, většina domů je v nich s klasickou fasádou, nám ale učarovaly domy ve vzhledu cihel. Manžel chtěl nejprve obložit jen vybrané části domu, ale já chtěla obložit celý dům… Vyhrála jsem a dobře se stalo, dům se, myslím, moc povedl.“

Fasáda z lícovek Pastorale Fasáda z lícovek Pastorale Fasáda z lícovek Pastorale


Materiál si majitelé domu před vybrali sami na naší vzorkovně v Kostelci nad Orlicí. Náš obchodně technický poradce pomohl se zaměřením obkládané plochy a délky rohů pro správný počet rohových prvků. Před finálním výběrem materiálu vzorovou tabulku Pastorale dovezl ještě přímo na stavbu pro porovnání s barvou krytiny, oken a doplňků."

Prohlédněte si video z realizace:

Zpět nahoru