Úvodní strana Články

Klinker dlažba (nejen) kolem bazénu

Pokud stavíte dům nebo již v domě bydlíte, je zahrada nepochybně jedním z důvodů, proč jste se rozhodli právě pro bydlení v domě místo v bytě. Věnujme ji proto také pozornost a energii, kterou si zaslouží. Plot, dlažba, zeleň a vodní plochy - to vše je jeden velký celek, který dotváří celý dům.

16.4.2018

Přečíst celé

Akce na 4 velmi oblíbené lícové cihly a pásky prodloužena!

Březnová akce na lícové cihly a pásky Retro 361 a 345, Listrac SO a VB.Regent N bude pro velký úspěch pokračovat dál.

Proto máte jedinečnou možnost si tyto materiály pořídit až do konce Dubna 2018 se skvělou slevou 35%!

Neváhejte již ani minutu a pořiďte si vytoužené materiály za super cenu.

29.3.2018

Přečíst celé

Trvanlivost keramické dlažby Terra

Před pár dny bylo výročí sedmi let od slavnostního otevření nové budovy ČVUT v Praze. Redakce EARCH.CZ k této příležitosti budovu znovu nafotila pro porovnání stavu hned po výstavbě a dnes.

Jak budova obstála v zátěžovém testu stovek studentů každý den po dobu sedmi let? Použijte posuvník mezi fotografiemi před / po a posuďte sami.

6.3.2018

Přečíst celé

ZIMNÍ NADÍLKA OD KLINKER CENTRA

Za okny máme již krásné chladné zimní počasí. V Klinker Centru jsme pro Vás připravili cenovou nabídku, která Vás zahřeje.

4.12.2017

Přečíst celé

Video z výroby cihel a střešní krytiny

Zajímalo Vás někdy, jak se vlastně takové lícové cihly a pálená střešní krytina vyrábí? Podívejte se na velmi poutavé video.

30.11.2017

Přečíst celé

SPECIÁLNÍ NABÍDKA FOR ARCH

Měsíc stavebního veletrhu FOR ARCH je tady! Klinker Centrum si pro Vás připravilo nejen krásnou expozici 1A10 přímo na veletrhu, ale i speciální cenovou nabídku dostupnou pro všechny!

12.9.2017

Přečíst celé

FOR ARCH

Účast na největším českém stavebním veletrhu FOR ARCH se pro Klinker Centrum stala již tradicí. I letos se tak můžete těšit na Klinker tým v plné parádě. Přijďte se podívat do expozice 1A10 19. - 23. 9. do PVA EXPO Letňany.

31.8.2017

Přečíst celé

Akce CENOVÉ PRÁZDNINY

U nás ceny na prázdniny zhubly do plavek!!! Velký výběr materiálů za exkluzivní ceny. Vyberte si materiál, který dá novou tvář Vašemu domu nebo interiéru. Vybírat můžete z lícových cihel, pásků i dlažby.

4.7.2017

Přečíst celé

Pásky Baccara v pořadu Jak se staví sen

Ražený pásek Baccara dodaný společností Klinker Centrum s.r.o. se objevil v medailonku o bydlení designérky pořadu Jak se staví sen, Zuzany Schubertové. 

12.6.2017

Přečíst celé

Dětský den PRO-DOMA Hodonín

Nejsme vždy jen vážní dodavatelé materiálů klinker, ale chceme se se svými zákazníky bavit a užít si i trochu zábavy.

7.6.2017

Přečíst celé

Nový katalog je tady!

Usilovně jsme pracovali na novém katalogu, který už máme na skladě a přinášíme Vám ho i v elektronické podobě. Prohlédněte si nový design a vybírejte ten správný materiál, který bude Vašemu bydlení dělat radost. 

1.6.2017

Přečíst celé

Jak se staví sen

Lícové pásky z naší společnosti Klinker Centrum zkrášlily neuvěřitelnou proměnu zahradní chatky, ve které bydlí tříčlenná rodina.

24.5.2017

Přečíst celé

Tip pro Vás dům: Krása, která se neodmítá!

Vyberte si svůj materiál pro stavbu nebo rekonstrukci vašeho domu na prodejně 10 min od Prahy! Už dost všedním domům s klasickou omítkou a dlažbou, která po čase změní svou barvu a zašpiní se. Nyní máte možnost jen 10 min od Prahy navštívit prodejnu s největší nabídku v ČR!  

8.5.2017

Přečíst celé

Dům v přírodě z ptačí perspektivy

I přesto, že zima byla dlouhá a tuhá, tak jsme nezaháleli a připravovali jsme pro Vás další video ze série našich realizací. Nyní si můžete prohlédnout dům nedaleko Hradce Králové, který je vyjimečný nejen svou rozlohou, ale i prostředím, ve kterém se nachází. Vše pak utvrzuje krásné zimní počasí s čerstvě napadaným sněhem. 

7.4.2017

Přečíst celé

EXKLUZIVNÍ NOVINKY 2017

Nový rok 2017 přináší zcela novou řadu produktů . Exkluzivně u naší společnosti si můžete vybrat ze čtyř nových druhů cihel a obkladových pásků. Neváhejte a vyberte si. Nyní můžete nové druhy koupit za zavádějící ceny.

1.3.2017

Přečíst celé

7 výhod dlažby klinker

Plánujete vyměnit svoji starou dlažbu nebo chcete zcela novou? Pokládáte si otázku, jaký materiál si vybrat? Při výběru nejvhodnějšího materiálu je důležité porovnat více faktorů. Abyste za pár let výběru nelitovali, je kromě ceny důležité také zvážit vlastnosti dlažby a její náročnost na údržbu. V tomto článku Vás seznámíme s výhodami klinker dlažby, které Vám pomůžou se správně rozhodnout. Přesvědčit se můžete sami v následujícím článku 7 výhod dlažby klinker.

26.1.2017

Přečíst celé

10 TIPŮ JAK VYBRAT KVALITNÍ OBKLAD A NENECHAT SE NAPÁLIT

10 TIPŮ JAK VYBRAT KVALITNÍ CIHLOVÝ OBKLAD A NENECHAT SE NAPÁLIT

Současná doba nám přináší neuvěřitelné možnosti pro výběr stavebních materiálů na stavbu nebo rekonstrukci domu. Při výběru obkladu na fasádu nebo do interiéru tak často narazíte na materiály, které se tváří jako cihla, ale skutečnost je bohužel jiná. Abyste nebyli z výběru kvalitního stavebního materiálu zklamaní, připravili jsme pro Vás článek, ve kterém Vám dáme několik tipů, na co se při výběru zaměřit.

12.12.2016

Přečíst celé

V Edenu už nás nenajdete

Od 1. prosince 2016 na seznamu našich vzorkoven již nenaleznete vzorkovnu v Národním stavebním centru Eden v Brně. 

25.11.2016

Přečíst celé

Originální a jedinečný interiér pro Váš útulný domov

Lícové cihly a lícové pásky jako součást Vašeho útulného bydlení

21.11.2016

Přečíst celé

Střešní krytina Röben. Díl 3. Záruka krásy a kvality

Střecha chrání Váš dům a dává tvář celé stavbě, ale hlavně je jedna z nejvíce namáhaných částí domu. Výběr střešní krytiny tak není jednoduchou záležitostí. My Vám v našem třetím díle přinášíme několik důkazů, které Vás přesvědčí o tom, že střešní krytina Röben je skutečně správnou volbou a investicí, kterou si budete pochvalovat ještě za několik let. 

24.10.2016

Přečíst celé

« Previous 1 2 3 Next »

Zpět nahoru