Úvodní strana Články

Cenové prázdniny 2019

Poslali jsme ceny našich nejoblíbenějších cihel a cihlových obkladů na prázdniny a vy si díky tomu můžete nakoupit materiály na svůj projekt se slevou 30 - 45%!

Cena za m2 již od 227 Kč bez DPH!

 

Platnost akce 4. 7. - 31. 7. 2019 nebo do vyprodání zásob. 

PDF leták ke stažení ZDE.

4.7.2019

Přečíst celé

Inspirace z mikulovského Hotelu Volarik

Jižní Morava, to je dobré víno, historie, cyklistika, relaxace,.. A hlavně ideální místo, kde načerpat energii a inspiraci.

14.6.2019

Přečíst celé

Akce měsíce ČERVEN 2019

Vaše oblíbené cihly a cihlové obklady se slevou 30%. 

Cena za m2 již od 668 Kč bez DPH!

 

Platnost akce 5. 6. - 30. 6. 2019 nebo do vyprodání zásob. 

PDF leták ke stažení ZDE.

5.6.2019

Přečíst celé

Akce měsíce KVĚTEN 2019

Vaše oblíbené cihly a cihlové obklady se slevou 30%. 

Cena za m2 již od 474 Kč bez DPH!

 

Platnost akce 5. 5. - 31. 5. 2019 nebo do vyprodání zásob. 

PDF leták ke stažení ZDE.

5.5.2019

Přečíst celé

Akce měsíce BŘEZEN - DUBEN 2019

Pro velký úspěch prodlužujeme akci březen až do konce dubna. Vybrané lícové cihlové a cihlové obklady se slevou 30 - 40%.

 

Cena za m2 již od 248 Kč bez DPH!

 

Platnost akce 1. 4. - 30. 4. 2019 nebo do vyprodání zásob. 

PDF leták ke stažení ZDE.

1.3.2019

Přečíst celé

Veletrh STŘECHY PRAHA 2019

Vážení zákaznici,

7. února se po delší době znovu otevřou brány pražského výstaviště PVA EXPO stavebnímu veletrhu, tentokrát zaměřenému na střechy. My na výstavě nebudeme chybět a představíme vám tři typy pálené krytiny Röben ve 13-ti barvách a také žhavé novinky ze světa lícového zdiva. Napište si o vstupenku zdarma. Více informací v článku. 

30.1.2019

Přečíst celé

Akce PODZIMNÍ SLEVY

Poslední šance nakoupit za ceny roku 2018!


V roce 2019 bude zvýšení cen o cca 10%. Nákupem v akci PODZIMNÍ SLEVY ušetříte až 45% z ceny.

Leták ke stažení zde

 

13.11.2018

Přečíst celé

Klinker novinky v dlouhém formátu

Současný trend v lícovém zdivu jsou bezpochyby dlouhé formáty. Proto pro Vás nabídku lícových obkladových pásků i cihel neustále rozšiřujeme. Nyní máme tu čest Vás informovat o zařazení sedmi barevných odstínů ve formátu XLDF (365 x 115 x 52 mm) a šesti nových odstínů ve formátu LDF (290 x 115 x 52 mm).

12.11.2018

Přečíst celé

NOMINACE NA PRESTIŽNÍ TITUL STAVBA ROKU HNED PRO DVĚ REALIZACE Z NÁMI DODANÝCH MATERIÁLŮ

Lícové materiály se těší velké oblibě jak mezi koncovými zákazníky, tak i v řadách projektantů a architektů. Tuto skutečnost dokazují i pravidelné nominace a umístění staveb s použitím lícových materiálů v různých architektonických soutěžích. Nejprestižnější z nich je STAVBA ROKU, kde jsme i letos měli svá želízka v ohni.

7.11.2018

Přečíst celé

Napište si o volnou vstupenku na veletrh FOR ARCH 2018

Největší český stavební veletrh, FOR ARCH, by již nemohl být bez účasti skvělého týmu Klinker Centra. Napište si včas o volnou vstupenku pro Vás a Vaši drahou polovičku a přijďte načerpat inspiraci a promluvit si o Vašem vysněném bydlení. Klinker tým zde bude pro Vás!

14.8.2018

Přečíst celé

ROZHOVOR: Z obleku do montérek aneb z „ajťáka“ stavařem

Vyzpovídali jsme našeho zákazníka a stavebního nadšence Michala Tomka o stavbě jejich rodinného domu. Pan Tomek vystudoval stavební průmyslovku, na kterou navázal dvěma lety studia Stavební fakulty na ČVUT, než ho zlákal IT obor. Částečné stavební vzdělání mu bylo při plánování a stavbě domu velkou výhodou. A nejen domu - kromě domu se zahradou vybudoval pan Tomek pro svoji rodinu i privátní wellness. Dnes už zkušený stavař řešil před několika lety stejné otázky, jako asi každý, kdo plánuje stavět. Jak svá rozhodnutí vidí zpětně a co by poradil ostatním?

12.7.2018

Přečíst celé

Jsme Vám nablízku. Vyberte si materiál u specialisty.

Víme jak je důležité si zhmotnit Vaše představy o vysněném bydlení. I proto pro Vás v Praze a okolí máme připravené dvě opravdu velké vzorkovny lícových materiálů.

9.7.2018

Přečíst celé

Akce ČERVEN dlažba

Prosluněné červnové dny úplně vybízí k aktivitě. Právě teď máte skvělou šanci nakoupit si materiál pro Vaše letní projekty s výraznou slevou. Například keramickou dlažbu do lepidla pořídíte se slevou 30%! Dlažba Terra je mrazuvdorná, a tak ji můžete použít v interiéru i exteriéru. Podívejte se na nabídku a vyberte barevný odstín přesně pro vaše schody, terasy či balkony.

31.5.2018

Přečíst celé

Akce ČERVEN cihly, pásky

Prosluněné červnové dny úplně vybízí k aktivitě. Právě teď máte skvělou šanci nakoupit lícové cihly a cihlové obkladové pásky se skvělou slevou až 35%. V akci najdete 6 velmi oblíbených barevných odstínů, které dají vyniknout vašim fasádám, stěnám v interiéru, zídkám plotů či pergol. Vaší fantazii se meze nekladou a realizované sny z lícových materiálů zůstanou krásné navěky!

31.5.2018

Přečíst celé

Hlína, která změnila svět.

I v dnešní přetechnizované době plné uměle vytvořených materiálů různorodých vlastností tady stále existuje jeden, který svou historii píše skoro stejně dlouho jako lidstvo samo, a přesto svými funkčními vlastnostmi předčí většinu z nich.

Ano. Jedná se o cihlu pálenou z hlíny.

15.5.2018

Přečíst celé

VIDEO: Rodinné bydlení na maloměstě

Přinášíme vám nové video realizace z našich materiálů. Majitelé rodinného domu se museli vypořádat s tvarem pozemku a přizpůsobit se okolní silnici. Jak se s realizací vypořádali a proč si vybrali právě cihlovou fasádu si přečtěte v článku. 

9.5.2018

Přečíst celé

Stálobarevnost a bezúdržbovost klinker fasád

Vynikající funkční vlastnosti lícových a klinker materiálů jsou všeobecně známy. Nízká nasákavost, vysoká odolnost i pevnost, stálobarevnost a bezúdržbovost. To jsou slova, která jste ve spojení s těmito výrobky již slyšeli a jistě ještě uslyšíte. Nejedná se však jen o laciná reklamní hesla?

23.4.2018

Přečíst celé

Klinker dlažba (nejen) kolem bazénu

Pokud stavíte dům nebo již v domě bydlíte, je zahrada nepochybně jedním z důvodů, proč jste se rozhodli právě pro bydlení v domě místo v bytě. Věnujme ji proto také pozornost a energii, kterou si zaslouží. Plot, dlažba, zeleň a vodní plochy - to vše je jeden velký celek, který dotváří celý dům.

16.4.2018

Přečíst celé

Akce na 4 velmi oblíbené lícové cihly a pásky prodloužena!

Březnová akce na lícové cihly a pásky Retro 361 a 345, Listrac SO a VB.Regent N bude pro velký úspěch pokračovat dál.

Proto máte jedinečnou možnost si tyto materiály pořídit až do konce Dubna 2018 se skvělou slevou 35%!

Neváhejte již ani minutu a pořiďte si vytoužené materiály za super cenu.

29.3.2018

Přečíst celé

Trvanlivost keramické dlažby Terra

Před pár dny bylo výročí sedmi let od slavnostního otevření nové budovy ČVUT v Praze. Redakce EARCH.CZ k této příležitosti budovu znovu nafotila pro porovnání stavu hned po výstavbě a dnes.

Jak budova obstála v zátěžovém testu stovek studentů každý den po dobu sedmi let? Použijte posuvník mezi fotografiemi před / po a posuďte sami.

6.3.2018

Přečíst celé

« Previous 1 2 3 4 Next »

Zpět nahoru