Upravit stránku

Řešíme nestandardní přání

Máte představu o specifické barvě, struktuře, speciálním řezu? Volíme individuální přístup ke každému projektu.

Textury

Jak budou vypadat cihly Klinker na Vašem projektu? Do 24 hodin Vám připravíme digitální textury vybraného materiálu.

Vzorky a vzorkování

Máme dvě vlastní vzorkovny v Brandýse nad Labem a Kostelci nad Orlicí. Vybraný materiál Vám rádi vyvzorujeme a dovezeme, kam budete potřebovat.

Vizualizace

Pomůžeme Vám vytvořit jasnější představu o tom, jak bude Váš projekt s našimi materiály vypadat. Připravíme reálné vizualizace v nadstandardní kvalitě.

Poradentství

Rádi Vám doporučíme vhodné materiály a poradíme s technickým řešením v průběhu projektu i během realizace.

Sklad

Máme největší skladové zásoby lícových cihel a obkladových pásků v ČR. V našich skladech na Vás čeká 25.000 m2 ihned k odběru.


Napsali o spolupráci s námi:

S Klinker centrem spolupracuji už několik let. Interiéry, kde jsou použité reálné lícové pásky působí vždy krásným útulným dojmem a já je moc ráda a často navrhuji. Zde mám jistotu, že vždycky najdu široký výběr různých druhů pásků i profesionální přístup co se týká výběru i instalace. Ať se Vám i nadále daří!

Zuzana Schubertová, designérka a jednatelka Epes Rádes

S Klinker Centrem a panem Slámou spolupracujeme již třetím rokem na projektu Nové Waltrovky, kde jsme autory nového hotelu a nových bytových domů, obložených cihelnými pásky. Během spolupráce jsme potřebovali řadu vzorků a informací, které nám byly vždy rychle poskytnuty.

Mgr. akad. arch. Pavel Joba, Atelier M1 architekti s.r.o.

S kým ještě spolupracujeme: