Reference: Lícové cihly s rustikální úpravou v interiéru

- 31.3.2021 17:45

PROJEKT

Do interiéru nového domu ve východních Čechách jsme dodávali lícové cihly, které celý prostor zútulnily a dodaly mu punc luxusu.

WDFP.Bijou Lícové cihly

PRODUKT

Mladá rodina si vybrala lícové pásky WDFP.Bijou v červených odstínech s rustikální úpravou. Projekt jsme dokončili na jaře roku 2020.

Nahlédněte do interiéru mladé rodiny

WDFP.Bijou Lícové cihly WDFP.Bijou Lícové cihly WDFP.Bijou Lícové cihly

Mladá rodina měla poměrně jasnou představu, jak má jejich budoucí domov vypadat. V interiéru se opakují trvanlivé přírodní materiály, které ze společných prostorů, jako je koupelna, kuchyň, jídelna a obývací pokoj, vytvářejí útulné místo pro setkávání celé rodiny. Cihlové obklady WDFP.Bijou sem díky své přirozené načervenalé barvě a rustikálnímu charakteru krásně zapadly, a pomohly tak představu proměnit v realitu. Vznikl prostor pro společné setkávání, práci i zábavu, ve kterém se celá rodina cítí dobře.

Dokonalá kombinace, která podtrhne váš životní styl

V interiéru jsme použili cihlový obklad, který si rodina vybrala už na našich webových stránkách. Doporučili jsme jim však, aby si pro jistotu přijeli prohlédnout lícovky naživo do naší vzorkovny v Kostelci nad Orlicí. A i tam zvítězily WDFP.Bijou.

Celý interiér měl být přirozený, útulný, měly se v něm prolínat přírodní prvky. Proto jsme pečlivě volili i spárovací hmoty, které velmi ovlivní výsledný dojem. V obývacích místnostech jsme zvolili bílobéžovou spárovací hmotu, která působí jemněji a ladí se světlou kuchyní a barvou ostatních zdí. V koupelnách, kde se lícové cihly kombinují s moderní šedou keramikou, jsme vybrali šedou spárovací hmotu.


Lícové cihly jsou nejen krásné, ale i praktické. Protože jsou v rodině malé děti, oceňují rodiče, že se vyhnou častému malování. Zdi už nebudou oťapkané od ručiček a dětských her.


WDPF.Bijou Lícové cihly WDPF.Bijou Lícové cihly WDPF.Bijou Lícové cihly

Pokud chcete v celém interiéru cihly, je snadnější použít právě cihlový obklad, než zdít z lícových cihel. Rodině, která si vybrala tyto obkla

Zpět nahoru