Úvodní strana Články Proč si vybrat právě Klinker? Díl 2. Dlažba pro slunce, déšť i mráz. Dlažba na celý život!

Zpět na výpis

Proč si vybrat právě Klinker? Díl 2. Dlažba pro slunce, déšť i mráz. Dlažba na celý život!

14.10.2016

Při stavbě Vašeho domu nemůžete zapomenout na doladění okolí domu. Veškeré doplňky a prvky, které jsou v okolí domu je potřeba stylově připravit tak, aby harmonizovaly nejen s domem, ale i jeho okolím. Díky svému přírodnímu původu dlažba Klinker nijak nenaruší přirozené prostřední. Ve druhém díle našeho seriálu Vám dáme typ, jak vybrat dlažbu, která zpříjemní prostředí Vašeho domu.

 

Protože dlažby Klinker mají velké množství různých odstínů barev, které jsou stálé a neměnné, hodí se tak do konceptu Vaší zahrady u rodinného domu, ale i do prostoru firmy nebo podniku.

Jednotlivé části dlažby je možné libovolně spojovat a tvořit tak různé vzory a obrazce včetně zakulacení a oblouků. Jednou z výborných vlastností dlažby Klinker je její propojitelnost s dalšími materiály v prostoru. Dlažbu tak není problém jakkoli sladit s prvky dřeva, kamene nebo květin a zeleně, kterou na zahradě máte. Nemusíte se obávat mrazu, deště ani slunce, protože roční období a podnebí nemají žádný vliv na barvu, stálost ani kvalitu. Dlažba nevyžaduje údržbu, postačí pouze déšť, který smyje nečistoty. Při pokládání dlažby budete mile překvapeni, protože realizace je nenáročná a veškeré postupy naleznete na našem webu.

  

Protože se dlažba při svém zrodu vypaluje pouze z hlíny a čistého vymytého písku, je tak příznivá pro životní prostředí. Pro její krásný vzhled není potřeba přidávání žádných příměsí ani umělých barviv. Dlažbu Klinker může být použita i na příjezdové cestě, protože je mimořádně odolná vůči otěru a je 4x pevnější nežli dlažba betonová. V naší nabídce naleznete dlažbu různé dloušťky. Můžeme Vám nabídnout pochozí dlažbu 40 mm nebo pojezdovou 45 mm a 52 mm. 

Inspirujte se na našem webu – www.klinkercenturm.cz v sekci fotogalerie nebo na našem Facebooku

DLAŽBA DO PÍSKU | DLAŽBA DO LEPIDLA | HISTORICKÁ DLAŽBA | DOPLŇKY

 

Na obrázku můžete vidět, jak vypadá zámková dlažba, která je u domu v klidné části obce. Dlažba byla položená cca před 12 lety a je příjezdovou cestou k domu. 

   

Rozdíl mezi dlažbou kliker a betonovou dlažbu v OC Letňany. Rozdíl je patrný. 

 

 

Kontaktujte naše obchodní zástupce, kteří Vám rádi pomohou s výběrem a rádi poradí.

Martin Sláma

obchodní zástupce pro Prahu 

+420 724 360 811 | slama@klinkercentrum.cz

Milan Franc

obchodní zástupce pro jižní a západní Čechy

+420 725 045 714 | franc@klinkercentrum.cz

Jan Beneš 

obchodní zástupce pro severní, východní, střední Čechy a Vysočinu

+420 602 423 247 | benes@klinkercentrum.cz

Tomáš Chlapík

obchodní zástupce pro Moravu a Slezsko

+420 602 599 883 | chlapik@klinkercentrum.cz

Kontakty společnosti Klinker Centrum s.r.o.

Zpět nahoru